Пошук по сайту

Вже третій рік поспіль відвідую цікаву конференцію ІТ-спільноти міста Івано-Франківська IT Rally 2015

 

Конференція проходила як і минулі рази в Івано-Франківському університеті ім. Короля Данила Галицького. Організатори ІТ компанії міста. Так само була розбита на 4-ри потоки, де слухачу пропонувалося вибрати доповідь до смаку. Якщо лекція набридала, можна перейти на іншу.

Обдзвонив знайомих, яких би цікавила дана галузь. Денис мене чекав біля універу, як завжди добігаю в останню мить. Ми були шоковані, на реєстрації стояла велика черга. Довго чекати не прийшлось, красиві дівчата на реєстрації швидко "вбили" чергу. Зайшли у загальну аудиторію, там народу тьма-тьмуща. Кожна ІТ фірма окремо реєструє, після чого пропонуються миттєві розіграші. Виграв кекс та макаронс :). Цікаві були призи у софтсерв, пару дутих безрукавок. Треба було правильно відповісти на два запитання, нажаль не судилося.

Оскільки серйозних технічних лекцій я для себе не побачив, я вибрав трохи так би мовити "філософський" напрямок, переважно лекції з другого потоку.

Перша лекція на якій я побував це: Олександр Твердохліб "Я, Ресурс. Управління собою як ресурсом. Управління часом. Власний розвиток. Критерії ефективності та встановлення приорітетів". Олександр розповідав цікаво, багато взяв корисного. Багато в чому підтвердив мої думки стосовно управління часом та по особистому розвитку. Розповів, яка різниця між реактивною людиною та проактивною. Потрібно ставити цілі, будувати плани. Розділяти задачі на важливі, вміти себе відстоювати та деколи казати ні.

Наступна лекція, яку відвідав це Любомир Никифорук "Конфлікт в команді та як його вирішити". Спочатку Любомир розповідав більш-менш цікаво, десь по середині лекції зїхав - дуже сухо та нуднувато виглядало. Видно, що Любомир більше практик а не оратор. А вкінці лекції було дуже цікаво, почали задавати питання.

Фото

Далі Анатолій Охотніков "Коучинг для залучення та розвитку співробітників". Коучинг цікава штука, молодці хлопці що використовують, більше ніде таке в Україні не зустрічав, тому хотілось взяти на замітку. Анатолій розповідав дуже цікаво, видно що професіонал, ділився своїм досвідом. Шкода тільки що він робив це дуже швидко, незавжди встигав за його думками, оскільки не в темі.

Наступна лекція Руслан Середюк "Ризики в ІТ проектах". Руслан розповідав цікаво. Вразило, які він навів приклади провальних проектів з мега великими бюджетами та крутими програмістами. Найвищі ризики серед усіх галузей це ризики в ІТ. Які бувають ризики в ІТ, як їх враховувати.

Далі планував сходити на "Yii2 на практиці". Але доповідач захворів, тож пішов на Святослав Зуб’як "Клієнти з пекла або, що робити, якщо ваш клієнт озвірів." Теж цікава тема, нажаль, доводиться деколи зустрічати на практиці. Святослав гарно розповів, навів кілька прийомів для спілкування з неправим клієнтом, як поводитися, як переконувати.

Конференція мені дуже сподобалась. Встановлено рекорд по учасниках, зі слів організаторів понад 470 зареєстрованих. ІТ галузь в Івано-Франківську активно розвивається, що дуже радує. Організація на гарному рівні, не було до чого придертись. Узяв для себе багато корисного та ще раз переконався що потрібно приймати участь у таких заходах. Вкінці організатори провели розіграш, нажаль не судилось щось виграти, пощастить наступного разу. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити